İstanbul Her Saat Araç Trafiğinin Yoğun Olabildiği Bir Şehirdir. Bu Nedenle Insanlar, Bireysel Ya Da Işleriyle Alakalı Teslimatlar Konusunda Çeşitli Kolaylıklar Aramaktadır. Bu Kolaylıklar Özellikle Zaman Kazanabilme Ve Aynı Gün Içinde Birden Fazla Teslimatı Yapabilme Isteğinden Ortaya Çıkmaktadır. Bu Kolaylıklara Kurye Hizmetlerini, Özellikle Moto Kurye Hizmetlerini Örnek Verebiliriz. İşte Günümüzde En Çok Ihtiyaç Duyulan Bu Kolaylığı Size Sultanbeyli Kurye Olarak En Güvenilir Ve Hızlı Şekilde Yapmayı Vadetmekteyiz. Bunun Dışında Araç Kurye, Acil Kurye Gibi Hizmetlerimiz De Bulunmaktadır. Yazının Devamında Bu Hizmetler Hakkında Detaylı Bilgiye Ulaşabileceksiniz.

Sultanbeyli Kurye Sayesinde Evrak, Kırılabilecek Eşya Vb. Her Türlü Malzemeyi Güvenli Ve Hızlı Bir Şekilde, Istediğiniz Adrese Iletebileceksiniz. Sadece Iletme Kısmında Değil, Takip Kısmında Da Size Kolaylık Sağlamak Önceliğimizdir. İletişim Bilgilerimizden Bize Ulaştığınız Vakit Istediğiniz Adresten Kargonuzu Teslim Alır Ve Belirttiğiniz Adrese Teslim Ederiz. Teslimatı Yaparken De Hız Ve Güvenlik Konusunda Problem Olmayacağına Güvence Vermekteyiz. Kurye Firmamız Belli Ilkelerden Asla Ödün Vermeden Çalışmaktadır. Bu Ilkelerimiz:

  • Hız Ve Güvenlik

Firmamızda Her Ürün, En Kısa Sürede, Tüm Güvenlik Önlemlerine Dikkat Edilerek Belirtilen Adreslere Ulaştırılmaktadır.

  • Personel Seçimi

Personellerimiz Kullanılan Son Teknoloji Ve Ulaşım Araçlarına Hakim, Işine Sadık Ve Saygılı Kişilerden Oluşmaktadır.

  • Fiyat Politikası

Fiyatlarımız, Gerek Bireysel Gerek Şirket Ihtiyaçları Için En Uygun Olabilecek Şekilde Belirlenmiştir. Amacımız Kaliteli Hizmetimizin Her Bütçeye Ulaşabilmesidir.

  • Yenilenme

Firmamız Ekipmanlarımızla Ilgili Her Türlü Yeniliği, Gelişmeleri Takip Etmektedir. Bu Gelişmelere Bağlı Olarak Sürekli Kendini Güncellemekte Ve Personelleri Bu Konuda Eğitmektedir.

İstanbul Gibi Büyük Bir Şehirde Her Bölgede Ve Çoğu Saatte Trafik Olması Sık Yaşanan Bir Durumdur. Bu Durumlarda Kargolarınız Için En Pratik Çözüm Yolu Moto Kurye Hizmetimizi Tercih Etmek Olacaktır.  Moto Kurye Hizmetimiz Sayesinde Araç Trafiğinden Sıyrılıp Hızlı Ve Güvenli Şekilde Kargo Gönderimlerinizi Gerçekleştirmekteyiz. İşlerinizi Halletmek, Zamandan Kâr Etmek Istediğinizde Bu Hizmetimizi Tercih Edebilirsiniz. Bizimle Iletişime Geçmeniz Akabinde, Bölgeye En Yakın Moto Kuryemiz Kargonuzu Teslim Alır. İletebileceği En Hızlı Güzergâhtan Giderek Kargonuzu En Kısa Sürede Belirttiğiniz Adrese Teslim Eder. Kargonuzu Teslim Ettikten Sonra Firmamızla Iletişime Geçip Kargonuzun Durumunu Öğrenebilirsiniz.

Her Ne Kadar Kargo Teslimatlarında Moto Kurye Kullanımı Daha Pratik Olsa Da Bazı Kargolarda Bu Tercih Edilememektedir. Bunda Kargoya Verilecek Malzemenin Ağırlığı Ve Boyutu Etkilidir. Kırılma Ihtimali Olan Eşyalar, Hassas Malzemeler Ve Ağır Kargoların Teslimatında Araç Kurye Hizmetimizi Tercih Edebilirsiniz. Bu Konuda Da Size En Hızlı Ve Güvenilir Hizmeti Sunmaktayız. İşinde Tecrübeli Personelimiz Ve Durumu Sürekli Kontrol Edilen Araçlarımızla En Iyi Hizmeti Vermek Için Çalışmaktayız. Eşyalarınızın Güvenliği Araçlarımızın Kalitesiyle Teminat Altındadır. 

Firmamız Her Zaman Güvenli Ve Hızlı Teslimat Yapmaya Önem Vermektedir. Tüm Donanımlarını Bunun Üzerine Kurmuştur. Acil Teslimatlarınız Olduğu Noktada Yararlanabilmeniz Için Sultanbeyli Acil Kurye Hizmetimiz 7 Gün 24 Saat Hizmetinizdedir. Firmamızı Arayıp Bu Hizmeti Seçtiğinizde Hızlı Bir Şekilde Kargonuz Teslim Alınır Ve En Kısa Sürede Belirttiğiniz Adrese Ulaştırılır. Bu Hizmet, Standart Kurye Hizmetlerinin Ücretlendirmesine Göre Değişiklik Gösterebilir.

Firmamızın Sunduğu Hizmetlerin Fiyatları, Sunulan Hizmetin Özelliklerine Göre Değişmektedir. Firmamızın Önceliği Tercih Ettiğiniz Hizmet Türüne Göre Size En Uygun Fiyatı Belirlemektir. Bu Konuda Bilgi Almak Için Iletişim Kısmına Bakarak Bize Ulaşabilirsiniz.

Sitemizin İletişim Bölümünden Firmamızın Telefon Ve Adres Bilgilerine Ulaşabilirsiniz. Firmamızı Arayıp Kargo Iletilmesi Için Gereken Bilgileri Verebilirsiniz. Yine Bu Iletişim Bilgileri Sayesinde Kargonuzun Konumunu Ve Teslim Durumunu Öğrenebilirsiniz.