Pendik Kurye Bireysel Ve Kurumsal Müşterilerine Moto-Kurye Hizmeti Sağlamaktadır. Kuryeler Isteğinize Bağlı Olarak;

  • Acil Kurye
  • Gün Içi Teslim Olarak Teslim Edilebilmektedir.

Pendik Kurye, Pendik Ilçesi Ve Çevresinde Taşımacılık Yapan Firmamızın Önemli Hizmet Seçeneklerinden Biridir. Web Sitemizde Bulunan Iletişim Kanallarını Kullanarak Bizimle Iletişime Geçebilirsiniz. Üstelik Mesai Saatlerinin Dışında Da Nöbetçi Kurye Sevişimizle Bizden Hizmet Almak Oldukça Kolaydır. Pendik Kurye İstanbul’un Genelinde Hizmet Vermektedir. Firmamızın Çağrı Merkezi Aracılığıyla Bizimle Iletişime Geçtiğinizde, Uygun Olan Kuryemizi, Belirlenen Saatler Aralığında Verdiğiniz Adrese Yönlendiriyoruz. Aynı Şekilde İstanbul’un Herhangi Bir Semtinden Alınacak Bir Paketiniz Varsa O Adresten Teslim Alıp Size Ulaşmasını Sağlıyoruz.

Firmamız Güvenilirliğini Kanıtlamış Ve Müşteri Memnuniyetini Kazanmış Bir Firmadır. Yıllardır Sektörde Olduğumuzdan Her Türlü Deneyime Sahip Olduğumuzu Söyleyebiliriz. Bundan Dolayı Özel Teslimatlarınızda Da Gönül Rahatlığıyla Bizi Tercih Edebilirsiniz.

Pendik Moto Kurye Kapsamında Verilen Hizmet Diğer Motorlu Kurye Hizmetlerine Oranla Daha Uzun Sürer. Herhangi Bir Aciliyeti Olmayan, Gün Içinde Teslim Edilmeleri Yeterli Olan Kurye Hizmetleri Için Tercih Edebilirsiniz. Motorlu Kuryeler Arasında Fiyat Olarak En Uygun Olan Kurye Hizmetidir. Paketinizi Istediğiniz Yerden Teslim Alarak, Yine Istediğiniz Yere Teslim Eder. Motorlu Kuryeler, Trafikte Arabalı Kuryelere Göre Daha Avantajlıdır. Teslimat Işleminiz Daha Hızlı Gerçekleştirilir. Detaylı Bilgi Için Lütfen Bizimle Iletişime Geçin.

Pendik Ekspres Moto Kurye, Normal Moto Kuryeye Oranla Daha Hızlıdır. Daha Acil Bir Teslimatınız Bulunduğunda Ekspres Kuryeyi Tercih Edebilirsiniz. Ekspres Moto Kurye Ücreti, Moto Kurye Hizmetine Oranla Biraz Daha Pahalıdır. Bunun Birincil Sebebi Ise, Daha Hızlı Olmalarıdır. Siz De Hızlı Teslimatlar Için Pendik Ekspres Moto Kuryeyi Tercih Edebilirsiniz. Hızlı Teslimatlar Gerçekleştirmek Için Web Sitemiz Veya Çağrı Merkezimiz Aracılığıyla Bizimle Iletişime Geçebilirsiniz.

Pendik Arabalı Kurye, Motor Gibi Daha Ufak Taşıtların Taşıyamayacağı Ürünlerinizin Nakliyesi Için Kullanılır. Bazı Durumlarda Motorlu Kuryeler Yetersiz Kalmaktadır. Örneğin, Çok Büyük Eşyaların Taşınması, Elmas-Altın Gibi Değerli Eşyaların Taşınması Dikkatli Yapılmalıdır. Bu Gibi Durumlarda Devreye Arabalı Kuryeler Girmektedir. Arabalı Kuryeler Motorlu Kuryelere Oranla Daha Yavaş Teslimat Yaparlar. Bunun Sebebi, Trafiğin Yoğun Olduğu Zamanlarda Motorların Avantajlarına Sahip Olmamalarıdır. Sizin De Motorla Taşınmak Için Büyük Olan Paketleriniz Ve Değerli Eşya Teslimatlarınız Varsa, Pendik Arabalı Kurye Için Bizimle Iletişime Geçebilirsiniz.

Gece Kurye Hizmete Genelde Akşam Saatlerinde Başlamaktadır. Akşam Ve Gece Teslimat Yapan Kurye Hizmetine Gece Kurye Ismi Verilmektedir. Gece Kuryeyi Genelde, Gece Vardiyasına Kalan Firmalar Kullanır. Özellikle Büyük Şehirlerde Çok Fazla Kullanılan Gece Kurye, Her Türlü Paketin Taşınmasında Hizmet Vermektedir. Adresten Teslim Alıp, Diğer Adrese Teslim Yapan Gece Kurye Fiyatları, Diğer Kurye Fiyatlarından Farklı Olabilmektedir. Ancak Birçok Avantajı Bulunan Bir Kurye Türüdür. Örneğin, Gece Trafik Daha Az Olacağından Teslimatınız Daha Kısa Sürede Gerçekleşmektedir. Sizde Gece Kurye Hizmetine Ihtiyaç Duyduğunuzda Pendik Gece Kurye Hizmetimiz Için Iletişime Geçebilirsiniz.

Toplu Dağıtım Hizmeti, Toplu Ve Adetsel Ürünlerinizin Dağıtımını Ifade Eden Dağıtımdır. Davetiye, Broşür, Hediye, Fatura Vb. Kargolarınızı Istediğiniz Adresten Alınıp, Istediğiniz Adrese Teslimin Yapıldığı Bir Dağıtım Şeklidir. Bu Dağıtım Türü, Günümüzde Sıkça Kullanılmaktadır. Toplu Gönderilerinizi Pendik Toplu Dağıtım Hizmetimiz Ile Gönderebilirsiniz. Bunun Için Bizimle Iletişime Geçmeniz Yeterlidir.