İstanbul’da Sıklıkla Yaşanan Trafik Problemi Sebebiyle Ulaşımda Zaman Zaman Zorlukla Oluşabilmektedir. Öyle Ki Bu Durum Kurye Firmalarını Etkilemektedir. Fakat Ege Moto Kurye Firmasında Bulunan Moto Kurye Servisi Ile Böyle Bir Olumsuzlukla Karşılaşma Ihtimaliniz Yoktur. İstanbul’un Avrupa Yakasında Esenyurt Kurye Hizmeti Sunan Ege Moto Kurye, Paketlerinizin En Hızlı Biçimde Adreslerine Ulaşmaları Için Çalışmaktadır.

Tüm Çalışmalarını Müşteri Memnuniyeti Için Gerçekleştiren Acil Kurye Ile Kargo Gönderme Ihtiyacınız Sorunsuz Bir Şekilde Giderilmektedir.

Gelişen Teknoloji Araçlarını Bünyesinde Barındıran Esenyurt Kurye’ye Telefon Numarasından Ulaşabilirsiniz. Böylece Kuryenizi Takip Etme Şansı Elde Edebilirsiniz.

Ege Moto Kurye Firmasında Bulunan Uzman Kadro Sayesinde Hiçbir Aksaklık Yaşanmadan Kuryeniz Iletilmektedir. Bu Noktada Siz Müşterilerin En Iyi Biçimde Hizmet Alması Hedeflenmektedir.

Ege Moto Kurye Firmasında Ihtiyacınıza Yönelik Birçok Kurye Tipi Bulunmaktadır. Bu Kurye Tiplerinin Neler Olduğunu Merak Ediyorsanız Aşağıdaki Yazıyı Inceleyebilirsiniz.

Uzun Yıllardır Varlığını Sürdüren Firmamız, Köklü Altyapısı Sayesinde Sorunsuzca Kuryelerinizin Iletilmesini Sağlamaktadır. İstanbul Içi Kuryelerinizi Adrese Ulaştırmak Için Trafik Sorunu Ile Karşılaşıyorsanız, Ege Moto Kurye’de Bulunan Esenyurt Moto Kurye Hizmetinden Yararlanabilirsiniz.

Motor Ehliyetine Sahip Olan Sürücüler Tarafından Kullanılan Motosikletlerle Beraber Kargonuz Hiçbir Hasar Görmeden Adreslerine Ulaşabilmektedir.

Aynı Zamanda Iş Güvenliği Sertifikasına Sahip Olan Firma Sayesinde Teminatlı Bir Teslim Süreci Gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Içinde Ulaştırılması Gereken Bir Kargoya Sahipseniz, Her Semt Için Hizmet Veren Moto Kurye Servisinden Yararlanabilirsiniz.

İstanbul Il Sınırları Içinde Hizmet Veren Ekspres Kurye Sayesinde Kargolarınız Olduğundan Daha Hızlı Biçimde Adreslerine Ulaşmaktadır. Avrupa Ve Anadolu Yakalarının Her Ikisinde Taşıyıcılık Görevini Üstlenen Firmamızla, Acil Ulaşması Gereken Kuryelerinizi Kısa Sürede Iletebilirsiniz.

Esenyurt Kurye Hizmetinde Bulunan Ve En Çok Tercih Edilen Kurye Tiplerinden Biri, Acil Kurye Tipidir. Bu Çeşide Göre Aciliyeti Olan Kuryeleriniz Hiç Vakit Kaybetmeden İstanbul Il Sınırları Içindeki Yeni Teslimat Bölgelerine Ulaştırılmaktadır. Dosya, Evrak Gibi Malzemelerinizi Güven Içinde Teslim Edebileceğiniz Acil Kurye, Sizler Için Zaman Tasarrufu Sağlamaktadır.

Taşınması Gereken Kurye Tipiniz Zaman Zaman Motosikletle Taşınabilecek Ağırlıkta Olmayabilir. Bu Gibi Durumlarda, Daha Büyük Bir Araca Ihtiyaç Duyulabilmektedir. Eğer Ev Eşyası Gibi Geniş Ebatlı Bir Kargonuz Varsa Arabalı Kurye Hizmetinden Yararlanabilirsiniz. Böylelikle Size Ihtiyaç Kalmadan Eşyanız Bulunduğu Noktadan Alınmakta Ve Adresine Ulaştırılabilmektedir. Ege Moto Kurye Firmasının Sağladığı Imkanlar Her Daim Müşteri Memnuniyeti Için Oluşturulmaktadır.

Kurye Hizmetleri Genellikle Şehrin Il Sınırları Dahilinde Verilmektedir. Bu Noktada Şehir Dışındaki Gönderiler Için Bir Çözüm Bulunamamaktadır. Eğer Acilen Göndermeniz Gereken Bir Kuryeniz Varsa Ve Normal Kurye Tipleriyle Vakit Kaybetmek Istemiyorsanız, Uçak Kurye Hizmetini Tercih Edebilirsiniz.

Uçak Kargo Hizmeti Sizlerin Farklı Bir Şehre Göndereceğiniz Kuryelerinizin Ulaştırılmasını Sağlamaktadır. Belirli Uçak Firmaları Ile Anlaşmalı Biçimde Çalışan Esenyurt Kurye’nin Bu Hizmetinden Yararlanabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gereken Husus Uçak Kuryeden Faydalanmayı Istediğinizde, Bundan En Az 2 Saat Öncesinde Firmayı Bilgilendirmeniz Gerekmektedir.

Bu Sayede Kuryeniz En Hızlı Biçimde Hazırlanmakta Ve Vakit Kaybı Yaşamadan Gerekli Adrese Gönderilebilmektedir.

Kurye Hizmeti Verirken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlardan Biri De Müşterinin Memnuniyetinin Sağlanmasıdır. Birçok Kurye Hizmeti Çalışma Disiplinini Tamamlayamamakta Ve Bu Bakımdan Çeşitli Aksaklıklar Açığa Çıkmaktadır. Kargonun Adresine Geç Ulaşması Ya Da Moto Kurye Sürücüsünün Davranışları Birçok Olumsuz Duruma Yol Açabilmektedir.

Acil Kurye Sürücülerine Vermiş Olduğu Eğitim Ile Yaşanabilecek Negatif Durumları Ortadan Kaldırmaktadır. Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışma Sistemlerimizi, Tamamıyla Bu Düzen Üzerine Kurmaktayız. Her Zaman Müşterisinin Mutluluğunu Düşünen Firmamızla Ilgili Olumsuz Bir Durumla Karşılaştığınız Noktada Müşteri Temsilcisini Arayabilirsiniz.