Her Türlü Taşımacılık Faaliyetiniz Için Moto Kurye, Altunizade Bölgesinde Hizmetinizde… Şehir Içi Kargolarınızı Göndermenin En Hızlı Ve Güvenilir Yolu Bizi Tercih Etmeniz Olacaktır. Gönderilerinizi Kapınızdan Alıp Gideceği Adrese Sorunsuz Bir Şekilde Götürüyoruz. Moto Kurye Olarak Altunizade Kurye Hizmetimizden Memnun Kalacaksınız. Müşteri Memnuniyeti Birinci Önceliğimizdir. Hızlı, Güvenilir Ve Güler Yüzlü Ekibimize Güvenebilirsiniz.

Taşıma Günümüzde Çok Önemli Bir Ihtiyaç. Pandemi Dolayısıyla Daha Da Dijitalleşen Iş Yaşamında, Çoğu Işletme Internete Adım Attı. Özellikle E-Ticarette Ve Yemek Taşımacılığında Kargo Hizmetlerinin Önemi Arttı. Maalesef Yoğunluk Nedeniyle Kargo Firmaları Yeterince Hızlı Hizmet Veremiyor. Gerçekten Acil Gönderime Ihtiyacı Olan Firmalar Mağduriyet Yaşayabiliyor. Bu Alanda Hızlı Hizmet Almak Için Yapmanız Gereken Tek Şey Bizimle Iletişime Geçmek. Her Türlü Gönderime Yönelik Çözümler Sunuyoruz.

Altunizade Moto Kurye Hizmetimiz Ile Küçük Boyutlu Ürünleri Hızlı Bir Şekilde Taşıyoruz. İstanbul’da Trafik Her Zaman Önemli Bir Sorun. Bu Sorundan Etkilenmemek Için Trafiğe Takılmadan Motosikletli Kuryemiz Ile Hizmetinizdeyiz. Bir Gönderiyi Olabilecek En Hızlı Şekilde Göndermek Için Moto Kurye Servisimizi Tercih Edin. Üsküdar Içi Ve Semtler Arası Hızlı, Güvenli Taşımacılık Bizden Sorulur.

Motosiklet Bagajına Sığmayacak Büyüklükteki Eşyalarınızın Çözümü Altunizade Araç Kurye Hizmetimizdir. Yüksek Hacimdeki Evraklarınızı Adresinizden Teslim Alıp Göndermek Istediğiniz Adrese Taşıyoruz. Değerli Eşyanızın Başına Bir Aksilik Gelmesinden Korkuyor Musunuz? Kargo Firmalarının Yavaşlığından Sıkıldınız Mı? Ege Moto Kurye’yi Tercih Ederek Hem Hızlı Hem Güvenli Kargo Göndermek Mümkün. Ev Taşımacılığı Dahil Her Ihtiyacınızda Profesyonel Personelimiz Ile Hizmetinizdeyiz.

Acilen Gönderilmesi Gereken Bir Evrak Varsa, Altunizade Vip Kurye Servisimizden Yararlanın. Çok Kısa Sürede Adresinize Geliyoruz. Acil Gönderilerinizi Hemen Taşıyoruz. Bu Hizmetimiz Danışmanlık Şirketleri Tarafından Özellikle Tercih Edilmektedir. Hukuk Firmaları Tarafından Da Tercih Edilmekteyiz. Ne Yazık Ki Çoğu Firma Profesyonel Kurye Taşımacılığında Eksiklik Yaşamaktadır. Merak Etmeyin, Gönderiniz Emin Ellerde. Express Kurye Ihtiyacınızı Gidermeniz Için Bize Ulaşmanız Yeterli.

İş Yerlerinin Çoğunluğu 8.00-18.00 Saatleri Arasında Çalışmaktadır. Bazen Fazla Mesai Yapmanız Durumunda Altunizade Gece Kurye Servisini Tercih Etmeniz Gerekebilir. Diğer Yandan Geceleri Hizmet Veren Bir Yerde Çalışıyor Olabilirsiniz. Bu Durumda Yapmanız Gereken Şeyi Biliyorsunuz. Hemen Bizi Arayın, Istediğiniz Saatte Hızlı Ve Güvenli Taşımacılık Sağlayalım. 7 Gün 24 Saat Bizi Tercih Edin, Pişman Olmayın. Pazar Günleri Dahil Olmak Üzere Her Gün Taşıyoruz.

İstanbul Taşımacılık Hizmetinde Bulunan Birçok Firma Vardır. Gönderim Ücretleri, Taşınmasını Istediğiniz Ürüne Göre Değişiklik Gösterebilir. Gönderim Ücretimizi Diğer Firmalarla Olan Rekabet Belirlemez. Fiyatlarımız Verdiğimiz Hizmetin Kalitesine, Hızına Ve Güvenilirliğine Göre Belirlenir. Altunizade Kurye Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar Şu Şekildedir:

  • Gönderimi Sağlanacak Ürünün Türü, Boyutu, Ağırlığı
  • Alıcı Adresi
  • Gönderici Adresi
  • Gönderim Zamanı
  • Taşımacılığın Hangi Gün Yapılacağı
  • Adresin Avrupa Veya Anadolu Yakasında Olması
  • Teslimat Süresi

Gönderim Ücretleri Ile Ilgili Kesin Bilgi Almak Için Bizi Arayın. Bu Linkten Örnek Fiyatlara Bakabilirsiniz.

Altunizade Kurye Hizmetlerimiz Ile Ilgili Tüm Detayları Artık Biliyorsunuz. Fiyat Almak, Gönderiminizin Durumunu Öğrenmek Için Bizi Arayın. 0543 956 07 58 Numaralı Cep Telefonumdan Her Saatte Ulaşabilirsiniz. Sabit Hat Üzerinden Ulaşmak Için 0212 497 23 91 Numarasını Kullanabilirsiniz. Bizi Tercih Ettiğiniz Için Teşekkür Ederiz.