İstanbul’un Avrupa Yakasında Hadımköy Kurye Hizmeti Sağlayan Firmamız, Kargolarınızın En Hızlı Biçimde Adreslerine Ulaşmalarını Sağlamaktadır. Uzun Yıllardır Bu Sektörde Hizmet Veren Firmamız Olası Bütün Aksaklıklara Karşı Önlemini Almaktadır. Bu Sayede Üstün Standartlı Ve Güvenilir Bir Hizmet Modeli Belirlemektedir.
İstanbul’da Trafik Dolasıyla Çoğunlukla Ulaşım Sorunu Yaşanmakta Ve Bu Durumdan Birçok Kişi Mustarip Olmaktadır.

Fakat Hadımköy Kurye’ye Kargonuzu Teslim Ettiğiniz Andan Itibaren Bu Endişelerden Kurtulabilirsiniz.
İstanbul’daki Trafik Yoğunluğuna Göre Kendisine En Uygun Güzergahı Seçen Firmamız, Sizlere Zaman Tasarrufu Sağlamayı Amaçlamaktadır.

Kuryecilik Sektöründe Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Ege Moto Kurye Ile Gözünüz Arkada Kalmadan Kargonuzu Teslim Edebilirsiniz.

Kurye Firmalarının Yegane Amacı, İstanbul’un Yalnızca Belirli Noktalarına Erişim Sağlamaktadır. Bu Durum Müşteriler Için Aksamalara Ve Hizmet Anlamında Kısıtlamalara Sebep Olmaktadır. Firmamız Uzman Kadrosu Ve Geniş Araç Sayısıyla Avrupa Yakasından Anadolu Yakasına Kadar Hizmet Vermektedir. Bu Sayede İstanbul’un Neresinde Olursanız Olun, Kargonuz Adresinizden Alınabilmekte Ve Yeni Adresine Güvenle Teslim Edilebilmektedir.

Bunun Dışında Ege Moto Kurye Firmasında, Sizin Ihtiyacınıza Göre Farklı Birçok Kurye Hizmet Tipi Bulunmaktadır. Seçeceğiniz Kurye Tipine Göre Ise Ulaşım Için Olması Gereken Zaman Dilimi Belirlenmektedir. Eğer Sizler De Acil Kurye Gönderimi Ihtiyacı Yaşıyorsanız Hadımköy Kurye Hizmetiyle Yararlanabileceğiniz, Çeşitli Kurye Tiplerini Inceleyebilirsiniz.

Hadımköy Motorlu Kurye Tipi, İstanbul Ili Içinde Ulaşması Gereken Kargolarınız Için Kullanılmaktadır. Fiyatlandırma Olarak Ekspres Ve Acil Kuryeye Nazaran Daha Düşük Bir Fiyat Biçilen Motorlu Kuryede, Kargonuz Gün Içinde Belirtilen Adrese Ulaştırılmaktadır. İş Evraklarınız, Hediyeleriniz, Davetiyeleriniz Için Oldukça Uygun Olan Bu Kurye Tipi Ile İstanbul’un Her Semtine Kuryenizi Ulaştırabilmektedir. Bunun Yanı Sıra Günün Her Saatinde Moto Kurye Hizmetinden Faydalanabilirsiniz.

İstanbul’da Kurye Hizmeti Veren Firmalar, Ulaşım Hizmetini Moto Kuryeler Aracılığıyla Vermektedir. Öyle Ki Çoğu Firma, Maliyetinden Dolayı Arabalı Kurye Bulundurmamaktadır. Fakat Aciil Kurye Firması Müşterilerinin Her Zaman En Iyi Hizmeti Almasını Istediği Için Arabalı Kurye Servisini De Bünyesinde Barındırmaktadır.  Moto Kuryelerin Taşıyamayacağı Büyüklük Ve Ağırlıktaki Kuryelerinizi Taşıma Amaçlı Kullanabileceğiniz Arabalı Kuryeyle Kargolarınız Hassasiyetle Taşınmaktadır.

İstanbul Içi Gönderileriniz Için Süratle Yol Alan VIP Kurye Servisiyle En Acil Biçimde Ulaşması Gereken Kargonuzu Iletme Şansı Yakalayabilirsiniz. Gün Içinde Ulaşması Gereken Dosya, Sözleşme Gibi Malzemelerinizi Hızlı Bir Şekilde Gönderebilirsiniz. Böylece Vakit Kaybı Yaşamadan VIP Kurye Hizmetinden Yararlanabilirsiniz.

Vip Kuryenin En Dikkat Çekici Özelliklerinden Biri Ise Tahsilatlı Ödeme Biçimidir. Bu Sayede Adresinden Alınmış Olan Ürünleriniz Için Kapıda Ödeme Ve Kredi Kartıyla Ödeme Seçeneğinden Yararlanabilirsiniz. Böylelikle Sizden Farklı Bir Noktada Olan Kargonuz Adresten Alınıp Teslimatı Sağlanabilmektedir.

Uçak Kargo Hizmeti Çoğu Kurye Şirketinde Bulunmamakla Birlikte Sizlerin Şehir Dışına Göndermeniz Gereken Kargolarınızın Ulaşımına Aracılık Etmektedir.  Bu Sayede Kargonuz Için Yetişme Endişesi Taşımadan Uçak Kargo Hizmetinden Yararlanabilir Ve Zaman Tasarrufu Sağlayabilirsiniz. Fakat Uçak Kargoda Dikkat Etmeniz Gereken Unsur Kargonuzun Varması Gerekli Olan Zaman Diliminden Birkaç Saat Önce Firmaya Haber Vermeniz Şartıdır. Bu Sayede Uçak Kuryeyi Tercih Ederken Yaşanması Muhtemel Zamansal Aksaklıkların Önüne Geçilebilmektedir. Türkiye’nin En Kaliteli Uçak Firmalarıyla Çalışan Ege Moto Kurye, Sizlere Sunduğu Imkanlardan Dolayı Mutluluk Duymaktadır.

Kurye Şirketlerinde En Fazla Hassasiyet Gösterilmesi Gereken Unsur Kuryelerin Hiçbir Hasar Görmeden Adreslerine Ulaştırabilmesidir. Ege Moto Kurye Firması, Bünyesinde Bulunan Uzman Kadroyu Belirli Bir Eğitim Sonucunda Oluşturmaktadır. Uzun Yıllardır Sizlere Hizmet Veren Ege Moto Kurye Aynı Zamanda Olası Aksaklıklar Için De Sizlerin Geri Dönüşlerine Önem Vermektedir.