Bağcılar Kurye Hizmeti Sağlayan Firmamız, Sektörünün En Iyi Hizmet Ağını Sağlayan Kurye Şubelerinden Biridir. İstanbul’un Pek Çok Semt Ve Ilçesine Sorunsuz Hizmet Götüren Kurye Firmamız, 7/24 Hizmet Politikasını Sahiplenmiştir. Adresten Teslim Alınan Her Türlü Kargoyu Dilediğiniz Teslimat Noktasına Ulaştırıyoruz. Günümüz Koşullarından Önemi Giderek Artan Hızlı Kargo Hizmetimizle Güvenilir Taşımacılığın Temellerini Oluşturduk. Acil Gönderilmesi Gereken Kargoların, İstanbul Trafiğine Takılmadan Teslimat Adresine Ulaştırılmasını En Optimum Koşullarla Sağlamaktayız.

Bağcılar Kurye Firmaları Arasından Iş Prensipleri Ve Vizyonuyla Kısa Sürede Ayrışan Ege Moto Kurye Firmamız, Güvenli Kargo Hizmeti Sunmaktadır. Dilediğiniz Anda Dilediğiniz Paketin Taşınmasında Öncülük Eden Firmamızı Diğerlerinden Ayıran Pek Çok Özellik Söz Konusu. Öncelikle Adresten Teslim Alma Ve Yine Adrese Teslim Etme Koşuluyla Hizmet Veriyoruz. Bu Taşımalarda Kapınızdan Alınan Paket, Teslimat Yerine Aynı Şekilde Ulaşıyor. Paketinizi Sanki Kargo Ekibimiz Değil De Siz Taşımışsınız Gibi Güvenle Ulaşıyor. Dilediğiniz Anda Hizmet Alabilmeniz Için Öncelikle Ofis Ekibimize Ulaşıyorsunuz. Burada Oluşturacağınız Kayıt Sayesinde Kurye Yönlendirmeleri Gerçekleştirilmektedir.

Genellikle Iş Hayatına Ait Bazı Evrak, Doküman Vs. Gibi Kargolar Kişilerin Kurye Hizmetine Sıcak Bakmasını Sağlıyor. Bu Tarz Acil, Önemi Yüksek Gönderileri Işinin Ehli Ekiplerle Teslimat Noktasına Göndermek Ise Oldukça Basit. Kısa Bir Sürede Müşteri Temsilcilerimize Ulaşarak Gönderinizin Süre Ve Detay Bilgisini Verebiliyorsunuz. Genellikle Acil Kurye Hizmetinde Değerlendirilen Bu Gönderilerde Size En Yakın Ekipten Destek Alınmaktadır. Paketinizi Teslim Ettiğiniz Anda Sizlere Sunulan Gönderi Sorgulama Kodu, Dijitalleşme Anlamındaki Hızımızı Da Hemen Gösterecektir. Bu Kod Sayesinde Planlanan Sürelerde Teslimat Olup Olmadığını Ve Paketiniz Nerede Direkt Görebiliyorsunuz.

Bağcılar Kurye Hizmeti Sunan Firmamız, Pek Çok Rakibini Geride Bırakabilmiştir. Bunun Için Müşteri Temsilcileri Departmanı, Operasyon Planlama, Güvenilir Kurye Departmanı Ve Koordinasyon Ekiplerimiz Canla Başla Çalışmaktadır. Dilediğiniz Zaman Arayabileceğiniz Ekiplerimizin Sizlere Sunduğu Hizmet Yelpazesi Şunlardır:

  • Hafta Içi Ya Da Hafta Sonu Fark Etmeden Anında Hizmet Imkanı,
  • Dilediğiniz Adresten Dilediğiniz Adrese Kargo Gönderim Imkanı,
  • Tek Bir Arama Ile Sorunsuz Hizmet Koşullarından Yararlanabilme,
  • Takip Sistemi Sayesinde Gönderinizi Izleyebilme,
  • Yaya, Motorlu, Araçlı Kurye Ekiplerinden Faydalanma Imkanı,
  • Uygun Fiyatlarla Kişiye Özel Hizmet Alabilme,
  • Günün Her Saati Ulaşılabilir Olma Ve Hızlı Teslimat Imkanlarından Kolayca Yararlanabilme Konuları Hizmetlerden Yararlanabilirsiniz.

Özellikle Trafik Yoğunluğunun Yaşandığı Metropol Şehirlerde Aksaklık Yaşanan Sektörlerin Başında Paket Taşımacılığı Geliyor. Bu Konuda Yaşanan Aksaklıkları Çok Iyi Bir Şekilde Analiz Eden Bağcılar Moto Kurye Ekibimiz Ana Sorundan Başlayarak Çözümler Üretti. Bildiğiniz Gibi Günün Belli Saatlerinde Trafik Yoğunluğu Diğer Zaman Dilimlerine Oranla Daha Yüksektir.

Büyük Bir Özveri Ve Emekle Yürütülen Bağcılar Kurye Hizmetlerindeki Ilk Hedef Trafiği Yok Etmektir. Bu Noktada Motorla, En Etkili Ulaşım Alternatifleri Hizmetlerimizde Sağlanmaktadır. Öyle Ki Aradığınız Anda Hangi Rotaya Gidileceği Ekip Yola Çıkmadan Belirlenmektedir. Bu Güzel Adımla Da Ege Moto Kurye Hizmetlerinin Güvenirliği Ve Hızını Koruyabilmektedir.

Kapıdan Kapıya Teslimat Yapılması Ve Kişiye Özel Bir Hizmet Yelpazesi Sunan Bağcılar Kurye Fiyatları Sayesinde De Büyük Kolaylık Sağlıyor. Hem Iş Hayatı Hem De Gündelik Hayata Yönelik Teslimatları Kısa Bir Zaman Aralığında Verilen Güvenle Yerine Getirmek Firmamızın Ilk Amacıdır. Gelişi Güzel Fiyat Politikası Yerine, Teslimatı Dikkate Alarak Hazırlanan Ödeme Miktarları Müşteri Memnuniyetini Artırmayı Hedefler. Kurye Gönderi Fiyatları Şu Kriterler Baz Alınarak Hazırlanır:

  • Gönderi Mesafesi,
  • Gönderinin Ebatları/Ağırlığı,
  • Teslimat Için Tercih Ettiğiniz Kurye Çeşitleri

Bu Noktada Web Sitemizdeki Iletişim Alanı Üzerinden Fiyatlar Hakkında Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.