Günümüz Koşulları Bizi Sürekli Daha Hızlı Olmaya Itiyor. Her Şeyi Koşturarak Yapıyor, Sürekli Bir Yerlere Yetişmeye, Bir Şeyleri Yetiştirmeye Çalışıyoruz. Bundan Dolayı Genelde Yapmak Zorunda Olduğumuz Şeyler Dışındaki Isteklerimize Çok Az Vakit Ayırabiliyoruz. Tüm Bu Koşuşturmanın Içinde Kendimize Zaman Ayırmak Hayal Haline Geliyor. Siz De Bu Hengamenin Içinde Sevdiklerinize Bir Şeyler Göndermek, Evrak, Belge Vb. Şeylerin Gönderimini Sağlamak Istiyorsanız Güneşli Kurye Hizmeti Sunan Firmamızı Gönül Rahatlığıyla Tercih Edebilirsiniz. 

Güneşli Kurye Hizmeti, İstanbul Ilinin Bağcılar Ilçesine Bağlı Bölgesinde Verilen Kurye Hizmetlerini Kapsamaktadır. Güneşli’den İstanbul’un Her Yerine Dilediğiniz Paketi, Belgeyi, Aklınıza Gelebilecek Her Şeyi Güvenle Göndermeniz Mümkündür. Güneşli Kurye Hizmetimizle Yoğun İstanbul Trafiğinde Bile Gönderilerinizi En Hızlı Şekilde Alıp, Alıcıya Teslim Edebilirsiniz. Bu Noktada Kargolarınızı Büyük Bir Özenle Taşımakta Ve Sürekli Kendini Geliştirmektedir.

Yakın Zamana Kadar En Çok Tercih Edilen Kargo Türü, Standart Kargoydu. Fakat Çağımızda Her Şeyin Hızlı Olması Talebi, Moto Kuryelerin Çıkmasına Adeta Zemin Hazırladı. Moto Kurye, Çalışanlarının Motosiklet Kullanarak Hizmet Verdikleri Bir Kargo Dağıtım Şeklidir. Kargo Ile Kurye Genelde Aynı Şey Olarak Değerlendirilmektedir. Fakat Arada Büyük Bir Zaman Ve Hız Farkı Vardır. Kargo En Iyi Ihtimalle Ertesi Gün Teslim Yaparken, Kurye Gün Içinde Teslim Edebilmektedir. Kargoda Çok Ağır Gönderiler Bile Taşınırken, Kuryede Ağırlık Sınırı Olabilmektedir.

Moto Kurye Hizmeti Ile Her Türlü Paket Gönderimi Yapılabilir. Aynı Zamanda; Kıymetli Eşya, Çiçek Gibi Büyük Özenle Taşınması Gereken Eşyalar Ve Bizzat Kişiye Ulaştırılması Gereken Kargolar Gönderilebilir. Firmamızın Bünyesinde Çalışan Moto Kuryeler, Teslim Etmeleri Gereken Tüm Gönderilerinizi Büyük Bir Özenle Ve Olabildiğince Hızlı Bir Şekilde Alıcıya Teslim Ederler. Motosiklet Trafikte Büyük Avantaja Sahiptir. Bu Yüzden Zaman Açısında Oldukça Verimli Bir Dağıtım Şeklidir. Özellikle İstanbul, Ankara Gibi Trafiğin Yoğun Olduğu Kentlerde Çok Kullanışlı Bir Hizmet Türüdür.

Ege Moto Kurye’de Tüm Bu Avantajları Kullanarak Ulaştırmak Istediğiniz Her Türlü Paketinizi Güvenle Ve En Hızlı Şekilde Istediğiniz Yere Ulaştırıyor. Uzman Ekibimiz Ve Bu Konuda Eğitim Alan Kurye Personellerimizle Siz Müşterilerimize En Iyi Hizmeti Verebilmeyi Için Amaçlıyoruz. Ege Moto Kurye, Güneşli Semtinden İstanbul’un Daha Birçok Yerine En Hızlı Dağıtımı Yapmak Için Her Geçen Gün Kendini Geliştiriyor.

Ege Moto Kurye Bünyesinde Sağladığımız Taşımacılık Hizmetleri Hem Zaman Hem De Parasal Anlamda Büyük Avantaj Sağlamaktadır.

Diğer Kargo Türlerine Nazaran Daha Hızlıdır. Özellikle Büyük Şehirlerde Sıkça Tercih Edilirler.

Daha Çok; Aciliyeti Olan, Gün Içinde Teslim Edilmesi Gereken Ve Kıymetli Şeylerin Gönderiminde Kullanılır.

Kişiye Özel Teslimat Yapmakta Kullanılabilirler. Kargonuzun Özellikle Ulaşması Gereken Kişiyi Belirttiğiniz Taktirde Kurye Paketinizi Sadece O Kişiye Teslim Etmektedir. Bu Da Oldukça Güvenli Bir Kargolama Yöntemidir.  

Size Verilen Takip Numarası Ile Teslimat Detaylarını Incelemenize Olanak Sağlar. Hatta Adım Adım Kuryenin Güzergahını Inceleyebilir Ve Nerede Olduğunu Öğrenebilirsiniz.

Yiyecek Içecek Firmasıysanız; Ürünleriniz Bayatlamadan, Soğumadan, Bekleyip Kötü Olmadan Alıcıya Ulaşırlar.

Bir Firmaysanız Ve Moto Kuryeyle Çalışmak Istiyorsanız, Çalışmak Istediğiniz Kuryeden Kendi Motoruyla Çalışmasını Talep Edebilirsiniz. Böylece Motor Vb. Araç Bulundurmanıza Gerek Kalmaz.

Aşağı – Yukarı En Çok 15 Kilograma Kadar Olan Paketleriniz Taşınmaktadır. Daha Fazlası Riskli Olduğundan Başka Bir Kargo Seçeneği Deneyebilirsiniz.

Moto Kurye Fiyatları Için Net Bir Şey Söylemek Çok Mümkün Değildir. Çünkü Fiyat Belirlemede Birçok Değişken Vardır. Bunlardan Biri Hiç Kuşkusuz, Paketin Alınıp Bırakılacağı Adres Yani Mesafedir. Bir Diğeri Ise; Taşınacak Paketin Ağırlığıdır.

Net Bir Fiyat Almak Ancak Bu Ve Kargo Firması Tarafından Istenen Bilgilerin Eksiksiz Ve Doğru Bir Şekilde Verilmesiyle Mümkündür. Bu Nedenle Web Sitemizdeki Iletişim Bilgileri Üzerinden Tarafımıza Ulaşarak, Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.