Gebze Kurye Olarak Şehir Içi Ve Şehir Dışı Olmak Üzere Birçok Bölgeye Kurye Dağıtımı Yapıyoruz. Müşterilerimizin Belirttikleri Adreslere, Teslimatları En Hızlı Şekilde Ulaştırmaya Özen Gösteriyoruz. Teslimat Sırasında, Trafik Vb. Gibi Faktörlerden Etkilenilmemektedir. Deneyimli Ve Profesyonel Kuryelerimiz Eşliğinde, Kurye Dağıtımları Başarıyla Gerçekleştirilmektedir. Kurye Dağıtım Hizmetimiz Haftanın Her Günü, 7/24 Devam Eder. Müşterilerimizin Kuryelerini Güvenli Bir Şekilde Teslim Etmen En Büyük Gayemizdir.

Kuryelerinizin Teslimatları Yapılmadan Önce Araç Seçim Hakkına Sahip Olabilirsiniz. Gönderilecek Olan Kuryeye Uygun, Kuryenin Ebatlarına Göre Araç Seçimi Yapmak Mümkündür. Kurye Teslimatlarında Araç Içi Temizliği Ve Güvenlik Önlemlerine Son Derece Dikkat Diyoruz. Özellikle Covid-19 Sürecinde, Müşterilerimizin Sağlığı Için Araçlarımızı Düzenli Olarak Dezenfekte Ediyoruz. Teslimat Sırasında, Temas Etmemeye Özen Gösteriyoruz.

 • Kurye Çalışanlarımız Ve Kurye Şoför Kadromuz, Güler Yüzlü Ve Kibar Kişilerden Oluşmaktadır.
 • Kurye Sürücüleri, Özellikle Dikkatli, Deneyimli Ve Profesyonel Şoförlerden Seçilmiştir.
 • Kuryeniz Teslimatı Yapılmadan Önce Yasal Prosedürlere Uygun Olarak Gereken Işlemler Yapılır. Kuryenize Ait Gereken Tüm Evraklar Eksiksiz Olarak Hazırlanır.
 • Verilen Teslimat Adresleri Hatasız Bulunur Ve Herhangi Bir Sorun Çıkmadan Kuryeniz Teslim Edilir.
 • Kurye Araçlarını Ve Teslimat Hizmetlerimizi Incelemeniz Için Aktif Olarak Kullanılan Bir Sitemiz Bulunmaktadır. Site Aracılığıyla Ve Telefon Numaramızla Bağlantı Kurarak Iletişime Geçebilirsiniz.
 • Teslimat Sırasında, Covid-19 Tedbirleri Gereğince Sosyal Mesafe Kurallarına Özen Gösterilir.
 • Kurye Teslimatı Yapmadan Önce Evde Olup Olmadığınızı Öğrenir. Teslimattan Önce Telefonla Size Ulaşır Ve Kurye Teslimatının Yapılacağı Bilgisi Verilir.
 • Müşterilerimize 7/24 Kesintisiz Ve Sürekli Olarak Kurye Taşıma Hizmeti Verilir. Gece Kurye Gibi Çeşitli Hizmetlerimiz De Bulunmaktadır.
 • Kurye Çağrı Merkezimiz Aktif Olarak Çalışır. Müşterilerimizden Gelen Telefonlara, Kibar Ve Bilgilendirici Bir Üslupla Cevap Veririz.
 • Teslimat Sürecinde Kurye Temizliğine Ve Kurye Güvenliğine Dikkat Etmek En Önemli Kriterdir.
 • Kuryenizin Boyutlarına Ve Kilogram Özelliklerine Göre Çeşitli Kurye Aracı Seçeneğimiz Mevcuttur.
 • Kuryelerinizi Taşıyan Araçlarımız, Son Teknolojik Donanımlara Sahip Kaliteli Araçlardan Oluşur.
 • Kurye Araçlarımızın Bakımları Ve Dezenfektan Işlemleri Düzenli Olarak Yapılmaktadır.
 • Trafiğe Bağlı Zaman Kaybı Ve Araç Bozulması Gibi Olumsuz Durumlar Gebze Kurye’de Meydana Gelmemektedir.

Gebze Kurye Dağıtım Hizmetimize Gece Saatlerinde De Devam Ediyoruz. Gün Içerisinde 7/24 Sağladığımız Hizmet Kapsamına Gece Dağıtımları Da Girmektedir. Dönüşümlü Olarak Çalışan Profesyonel Kurye Şoförlerimizle, Istediğiniz Saatlerde Teslimat Yapıyoruz. Gün Içinde Yapılan Teslimat Kalitesi, Gece Kuryelerinde De Eksiksiz Olarak Devam Etmektedir. Kuryeleriniz Güvenli Ve En Hızlı Şekilde Adreslere Ulaştırılır. Bu Hizmet Alanı Sayesinde Istediğiniz Herhangi Bir Zaman Diliminde Gebze Kurye Ile Iletişime Geçebilirsiniz.

 • Güvenilir Ve Sağlıklı Bir Gece Teslimatı Için Farklı Modellere Sahip, Donanımlı Araçlarımız Mevcuttur.
 • Kuryenizin Özelliğine Uygun Araç Tipi Belirlenerek Kısa Sürede Kuryeniz Dağıtıma Çıkarılmaktadır.
 • Gece Kuryenin Gündüz Kurye Dağıtım Kriterlerinden Tek Farkı Ücretlerdir. Gece Ulaşım Ve Teslimat Gündüz Teslimatlarına Kıyasla Daha Meşakkatlidir. Bu Nedenle Gece Teslimat Hizmetinden Yararlanmadan Önce Fiyatlar Hakkında Bilgi Alabilirsiniz.

Gebze Kurye, Teslimat Sürecini En Iyi Yöneten Ve Kuryelerinizi Güvenle Teslim Eden Bir Firmadır. Kuryelerinizi Gözünüz Kapalı Bir Şekilde Bizlere Teslim Edebilirsiniz. Kaliteli Araç Yapılarımız Ve Çeşitli Hizmet Alanlarımızla Sizlere En Iyi Hizmeti Vermek Için Bekliyoruz. Müşteri Memnuniyeti Için Her Anlamda Esnekliği Ve Konforu Sağlamaya Özen Gösteriyoruz.

Kurye Fiyatları Da Kurye Sektöründeki Rakamlara Kıyasla Oldukça Ekonomiktir. Teslimat Sürecinde Kullanılan Araç Modellerine Göre Fiyatlarda Küçük Değişiklikler Bulunur. Gebze Kurye Araç Fiyatları Ve Kurye Masrafları Için Fiyat Listemize Göz Atabilirsiniz. Çağrı Merkezimizle Bağlantı Kurarak Da Kurye Fiyatlarını Detaylı Öğrenmeniz Mümkündür.