Okmeydanı Kurye Hizmetimiz Ile Dilediğiniz Her Adrese Anlık Olarak Gönderim Yapabilmeniz Mümkündür. Birçok Kurye Seçeneğini Sizlere Sunmakta Olan Ege Moto Kurye Firmamız, Hızlı Gönderim Imkanlarıyla Sizlere Hizmet Vermektedir. Kurye Hizmetlerimizden Birini Tercih Ederek Dilediğiniz Her Paketin Gönderimini Sağlayabilmeniz Mümkündür. Ayrıca Kuryelerimiz Şehir Içi Ve Şehirler Arası Gibi Gönderimler Için De Sizlere Hizmet Sağlamaktadır.

Yukarıdaki Hizmetlerimizden Birini Seçerek Dilediğiniz Her Adrese Paketlerinizi Ve Evraklarınızı Gönderebilirsiniz. Ayrıca Okmeydanı’nda Bulunmakta Olan Kuryelerimiz, Sizlere Her Zaman Hizmet Vermektedir.

Motorlu Kuryelerimiz, Öncelik Olarak Şehir Içi Gönderiler Için Tercih Edilmektedir. Trafik Ve Benzer Sorunlarla Karşılaşmadan Gönderilerinizin Alıcı Adresine Ulaştırılmasını Sağlamaktadır. Aynı Gün Teslim Imkanlarını Sizlere Sunmakta Olan Motorlu Kuryelerimiz Sayesinde Acil Gönderimler De Yapabilmeniz Mümkündür. Acil Evrak Teslimi Ve Diğer Seçenekler Için Motorlu Kurye Hizmetimizi Tercih Edebilirsiniz.

Motorlu Kuryelerimiz Okmeydanı’nda Her Zaman Hizmete Hazır Bir Şekilde Beklemektedir. Bu Sayede Kurye Talebinizin Ardından Çok Kısa Süre Içerisinde Adreslerinize Ulaşmakta Ve Gönderilerinizi Sizlerden Teslim Almaktadır. Anlık Olarak Adreslerinize Ulaşım Sağlayabilen Kuryelerimiz Sayesinde Zaman Kaybı Yaşamadan Gönderim Yapabilirsiniz. Ayrıca Motorlu Kuryelerimiz, Paketlerinizin Trafik Sorunlarıyla Karşılaşmadan Tamamen Güvenilir Bir Şekilde Alıcısına Ulaştırılmasını Sağlamaktadır.

Arabalı Kurye Hizmetimizi, Gönderim Yapacağınız Paket Miktarının Çok Olması Ya Da Gönderilerinizin Ağır Olması Durumunda Tercih Edebilirsiniz. Şehir Içi Ve Şehirler Arası Gönderim Imkanlarını Sizlere Sunmakta Olan Arabalı Kuryelerimiz Sayesinde Tüm Paketleriniz Tek Bir Seferde Alıcı Adreslerine Ulaştırılmaktadır. Bu Hizmetimiz Doğrultusunda Paket Miktarı Ve Ağırlığı Fark Etmeksizin Tüm Gönderileriniz Uygun Fiyatalar Doğrultusunda Alıcısına Ulaştırılmaktadır.

Şehir Içi Ve Çevre Illerde Hizmet Vermekte Olan Arabalı Kuryelerimiz Ile Dilediğiniz Her Adrese Gönderim Sağlayabilirsiniz. Özellikle Şehir Içinde Her Adrese Ve Her Lokasyona Hakim Olan Kuryelerimiz, Teslimat Sırasında Herhangi Bir Sorun Yaşanmasını Engellemektedir.

Acil Kurye Hizmetimiz, Gönderilerinizin En Hızlı Şekilde Teslim Edilmesini Sağlamaktadır. Acil Kurye Talepleriniz Doğrultusunda Adresinize En Yakın Olan Kuryemiz, Sizlere Ulaşmakta Ve Gönderinizi Teslim Almaktadır. Gönderilerinizi Teslim Alan Kuryelerimiz, Zaman Kaybetmeden Teslimat Adresine Doğru Yola Çıkmaktadır. Acil Kurye Hizmeti Sadece Gönderilerinizin Hızlı Bir Şekilde Teslim Edilmesini Değil Aynı Zamanda Istenilen Saatte Teslim Edilmesini De Sağlamaktadır. Kurye Hizmetlerimizi Tercih Ederek Paketlerinizin Istediğiniz Gün Ve Saat Sürecinde Alıcı Adreslerine Ulaştırılmasını Sağlayabilirsiniz.

Gönderilerinizin Vaktinde Teslim Edilmesi Kadar Güvenliği De Firmamız Açısından Önem Taşımaktadır. Bu Doğrultuda Öncelik Olarak Firmamız Ardından Kuryelerimiz Tarafından Tüm Güvenlik Önlemleri Alınmaktadır. Firmamızın Aldığı Önlemler Genel Olarak Şu Şekildedir;

  • Gönderileriniz Doğru Bir Şekilde Ambalajlanır Ve Kutulanır. Bu Sayede Paketleriniz Herhangi Bir Zarar Görmeden Alıcısına Ulaştırılır.
  • Okmeydanı Kurye Hizmetimizi Tercih Ederek Gönderdiğiniz Her Paket, Firmamız Güvencesi Altındadır. Bu Sebeple Gönderilerinizde Herhangi Bir Problem Oluşması Durumunda Zararınız Firmamız Tarafından Karşılanmaktadır.
  • Sigorta Seçeneği De Firmamız Tarafından Sizlere Sunulmaktadır. Bu Sayede De Gönderilerinizin Zararı Kolay Bir Şekilde Karşılanabilmektedir.
  • Okmeydanı Kurye Hizmetlerimizi Tercih Ederek Gönderdiğiniz Her Paketi Takip Edebilme Ve Gönderileriniz Hakkında Anlık Olarak Bilgi Alabilme Imkanınız Bulunmaktadır. Ayrıca Teslimat Gerçekleştiğinde Firmamız Sizleri Aramakta Ve Bilgilendirmektedir.