Kartal Kurye, Geniş Dağıtım Ağı Sayesinde Birçok Bölgeye Kurye Dağıtımı Yapmaktadır. Kurye Dağıtım Hizmetlerimiz, Kaliteli Hizmet Standartlarına Sahiptir. Güvenli Ve Hızlı Şekilde Kuryeleriniz Kusursuz Olarak Teslim Edilir. Müşterilerimizin Kuryeleri, Teslimat Sırasında Büyük Bir Titizlikle Korunur. Deneyimli Kurye Şoförlerimiz Sayesinde, Gecikme Veya Zaman Kayıpları Yaşanmaz. Kurye Yapıları, Teslim Edilecek Adrese Kadar Fiziksel Olarak Asla Zarar Görmez. Taşıma Araçlarımız Bu Amaç Doğrultusunda Özel Olarak Donanımlıdır. Kuryenizin Boyutuna Ve Uzunluğuna Uygun Koruma Kalkanları Mevcuttur. Bu Özellikler Sayesinde, Kuryenizi Gönül Rahatlığıyla Kartal Kurye’ye Teslim Edebilirsiniz.

Kartal Kurye Olarak Birçok Farklı Alanda Kurye Dağıtımı Yapmaya Özen Gösteriyoruz. Müşterilerimizin Ihtiyaçlarına Uygun Olacak Şekilde, Her Türlü Teslimat Tipi Yapılmaktadır. Hizmet Alanlarımız Haftanın Her Günü 7/24 Kesintisiz Olarak Gerçekleştirilmektedir. Kurye Taşıması Için Kurye Teslim Etmek Veya Bilgi Almak Için Çağrı Merkezimiz Üzerinden Bizlerle Iletişime Geçebilirsiniz. Aktif Olarak Gerçekleştirdiğimiz Hizmet Alanlarımız Aşağıda Sırasıyla Verilmiştir:

Kurye Hizmetlerimiz Yapılırken Müşteri Memnuniyeti En Çok Dikkat Edilen Kriterdir. Bu Doğrultuda Müşterilerimize Acil Kurye Hizmeti De Sunulmaktadır. Acil Kurye Hizmeti, Zamansız Veya Programsız Olan Acil Teslimatlar Için Özel Olarak Yapılandırılmıştır. Müşterilerimizin En Ihtiyaç Duydukları Anlarda, Kuryeleri Hızlı Bir Şekilde Götürülmektedir. Üstelik Belirtilen Adreslere Tam Zamanında Teslimat Gerçekleştirilir. Bu Yönü Sayesinde Birçok Acil Kurye Hizmet Kategorisinden Daha Başarılıdır.

Araç Modelleri Ve Profesyonel Şoförlerimiz Sayesinde, Günün Her Saatinde Acil Kurye Hizmeti Verilmektedir. Teslimat Adresi Ve Taşıma Için Gerekli Olan Izin Belgesi Alma Süreci Normal Taşıma Standartların Göre Iki Kat Hızlı Ilerlemektedir. Çünkü Acil Kuryeler, Kısıtlı Sürelerde Ve Genellikle Son Dakikalarda Gönderilmesi Gereken Kurye Tipleridir. Kartal Kurye Şoförleri De Deneyimleri Sayesinde Zamana Karşı Yarışarak Kuryenizin Teslimatını Yapar.

Kartal Kurye, Kurye Teslimat Sektöründe Bulunduğu Bölgede En Çok Tercih Edilen Firmadır. Çünkü Kaliteli Hizmet Standartları Ve Hızlı Teslimatlarıyla Müşterilerimizin Bir Numarasıdır. Sıklıkla Tercih Edilmesinin En Büyük Nedenlerinden Biri, Araç Tipleri Ve Kurye Teslimat Sürecinin Planlı Oluşudur. Sistemli Ve Programlı Olmak, Teslimatlarınızı Gerçekleştirirken Pratik Olmayı Sağlar. Bu Nedenle Teslimat Işlemleri Düzenli Ve Sırasıyla Işlenmektedir. Teslimat Süreci 7/24 Aktif Olarak Yapılmaktadır. Hizmet Standartları Ve Kalitesi Tüm Zaman Dilimlerinde Aynıdır.

 • Fakat Kargo Masrafları Ve Fiyatları Teslimat Yapılacak Olan Bölgeye Göre Farklı Olabilir.
 • Teslimat Sırasında Kullanılan Araç Tipleri De Fiyat Konusunda Değişkenlik Oluşmasını Sağlar.
 • Hava Ve Kara Yoluyla Yapılan Kurye Araçlarımızın Fiyatları Birbirinden Farklıdır. Fiyat Konusunda Detaylı Bilgi Almak Için Bizimle Iletişime Geçebilirsiniz.
 • Kartal Şoförlerimiz, Alanında Uzman Ve Deneyimli Şoförlerden Oluşmaktadır.
 • Teslimat Sürecinde Verilen Adreslere Hızlı Bir Şekilde Ulaşılmaktadır.
 • Kurye Şoförlerimiz, İstanbul’un Birçok Semtindeki Konum Bilgilerine Hâkim Oldukları Için Verdiğiniz Adresleri Bulurken Sorun Yaşamazlar.
 • Kurye Şoförlerimiz Kuryelerinizi Teslim Ederken Covid-19 Tedbirlerine Uygun Şekilde Hareket Ederler. Sosyal Mesafe Kurallarına Dikkat Ederek Sağlığınızı Korumaya Özen Gösterirler.
 • Kurye Araçlarımızın, Kuryenizin Ebatlarına Uygun Olacak Şekilde Çeşitli Modelleri Vardır.
 • Müşterilerimize Istedikleri Kurye Araçlarıyla Teslimat Yapma Şansı Tanınmaktadır.
 • Kurye Araçlarının Kurye Saklama Alanları Özel Olarak Yapılandırılmıştır.
 • Kurye Araç Saklama Depoları, Dış Müdahalelere Dayanıklıdır. Yağmur, Kar Ve Isı Değişimi Gibi Dış Müdahalelere Karşı Kuryenizi Korur.
 • Kurye Araçları, Yapılan Her Teslimat Sonrası Dezenfekte Edilir. Özellikle Pandemi Döneminde, Dezenfektasyon Çalışmaları Sıklıkla Yapılmaktadır.
 • Araçlarımızın Aylık Ve Yıllık Bakımları Eksiksiz Olarak Yapılır. Araçlarımız Son Model Kurye Taşıtlarından Oluşmaktadır. Kuryelerinizin Özelliklerine Uygun Pek Çok Kurye Araç Tipimiz Sitemizde Mevcuttur.